Windsock and Frame, 36inch, Internally lighted, 36X144-ELLS
Description:
Tags: Pilot Supplies,Airport Supplies,Windsock Frames & Poles,EACH
SKU: LA36HB-WCP
Description
Internally lighted 36" intake diameter with standard of 2-75 to 150 watt lamps. 1" Double wall pole mounting pipe, 30" extended double basket of 1/2" stressed steel frameworks- 55lbs.